Hanák centrum

„Dizajn a kvalita generáciám“

Tak znie slogan firmy Hanák centrum, ktorá je ďalšou skvelou voľbou pri výbere interiérového štúdia. Táto česká firma na trhu pôsobí už vyše 25 rokov a za tento čas sa na jej raste podieľali tri generácie rodiny Hanákovcov, prinášajúc do interiérového dizajnu vždy aktuálne hodnoty – originalitu, moderné technologické postupy, najmä však poctivé tradičné remeslo a z neho vyplývajúcu kvalitu.

Portfólio

Hanák centrum vo svojich návrhoch nevyužíva iba nábytok od známych zahraničných a českých firiem, hoci i tie tu majú svoje zastúpenie. Podstatnú časť ich portfólia však tvorí nábytok vlastného dizajnu a výroby od kuchýň až po stoličky, kreslá a sedačky. Firma sa venuje všetkým štádiám tvorby dokonalého interiéru od jeho návrhu až po montáž. Zaručuje tak konzistentné kvalitatívne štandardy na všetkých úrovniach a spokojnosť aj tých najnáročnejších klientov. Výnimočné, certifikované materiály a technologické postupy sa postarajú o nadštandardnú odolnosť a trvácnosť nábytku, ktorý tak ani po mnohých rokoch nestráca na kráse ani na funkčnosti. Vďaka špeciálnym povrchovým úpravám nábytok nepodlieha zmene farby či strate lesku.

Interior concept

Najzaujímavejším bodom, ktorý firmu Hanák odlišuje od konkurencie, je však pravdepodobne ponuka INTERIOR CONCEPT. Ponúka možnosť vyskladať si celý interiér od jediného výrobcu, čo zaručuje nie len perfektné zladenie materiálov a vzhľadu, ale najmä prvotriednu kvalitu bez kompromisov. A pokiaľ by samotný koncept nebol dostatočne pôsobivý, firma Hanák prichádza ešte s jednou výhodou, ktorá z jej ponuky robí unikát – ako jediný výrobca v Česku totiž ku akémukoľvek nábytku na mieru ponúka i vlastné interiérové dvere. Hanák centrum sa tak stáva úplne nezávislou na subdodávateľoch, čo jej dáva absolútnu voľnosť v zariaďovaní i tých najviac atypických priestorov presne podľa potrieb zákazníka.

New Living Center

Vlastný pohľad na výnimočnosť tejto rodinnej firmy s bohatou tradíciou môžeme taktiež získať v ich showroome v New Living Center na Rožňavskej ulici v Bratislave.

Zdroj: www.hanak-centrum.sk

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry nájdete na: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať