What Watch ?

Hodinky, ktoré prehodnocujú tradičné sledovanie času, spájajú inováciu súčasnosti pre uspokojenie moderného užívateľa. What Watch - je originálna séria náramkových hodiniek, ktoré sa radia do kategórie medzi klasické hodinky, ale taktiež do kategórie smartwatches. Technológie využívajú "len tak akurát”. Jadro hodiniek je tvorené kombináciou škandinávskeho dizajnu a precízneho švajčiarskeho inžinierstva - funkčnosť, jednoduchosť a čisté línie sú spojením princípov, ktoré sú pre spoločnosť What Watch prioritou.

"Zameriavame sa hlavne na pridanú hodnotu, ktoré prinášajú naše produkty do života našich zákazníkov. Kombináciou štýlu s funkčnosti. Pokiaľ ide o kvalitu, nepoznáme kompromisy. Všetky naše výrobky sú vyrobené ručne z najkvalitnejších materiálov. Talianska koža, vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ a minerálne tvrdené sklo sa vo veľkej miere využívajú na to, aby poskytovali našim zákazníkom prvotriedne výrobky.”

Zo všetkých modelov nás najviac upútali Calendar Watch - hodinky, ktorých názov hovorí za seba, pretože táto vychytávka vskutku umožňuje nosiť kalendár na zápästí. Vďaka grafickému rozdeleniu na ciferníku nositeľ vníma svoj celodenný program. Ukazuje totiž intervaly zaneprázdnenosti a tiež voľné chvíle. Užívateľ má takto možnosť svoj čas využiť skutočne efektívne. Hodinky pracujú pomocou bluetooth prepojenia s obľúbeným kalendárom smartfónov a takto reflektujú rozvrh na daný deň.

Batéria Calendar Watch vydrží až dva mesiace bez akéhokoľvek dobíjania vďaka e-paper technológii. Elektronický papier poznáme napríklad z elektornických čítačiek, má veľmi výhodné vlastnosti. Excelentnú čitateľnosť, nízku spotreba a pôsobí ako obyčajný atrament tlačený na papieri. Ako praktickú pikošku, hodinky predstavujú ďalšiu službu, ktorú ocenia najmä cestovatelia. Aplikácia Kalendár Sledovať sa automaticky synchronizuje so správnym časom kdekoľvek bez ohľadu na časové pásmo.

V ponuke nachádzame štyri rôzne farebné prevedenia - kombinácia sivých odtieňov na ciferníku s hnedým koženým remienkom pôsobí klasicky, monochrómová variácia zas športovejšie a mužsky. Výber je rozšírený aj do dvoch unikátnych farieb - aqua modrá vyžaruje energiu a hodinky v odtieňoch zelenej sa najviac hodí k štýlovému sofistikovanému outfitu. Onedlho vám predstavíme aj dalśí model zo série What Watch - unikátne hodinky s naozaj originálnym dizajnom aj názvom - Radar watch.

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry nájdete na: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať