Kreatívny nábytok Trusella

Trusella

"Dobrý dizajn začína úprimnosťou, pýta sa rozumné otázky, pochádza zo spolupráce a dôvery v intuíciu.” (Thomas Freeeman) V takom prípade je akýkoľvek projekt postavený na silných základoch. Keď sa ku týmto znakom paralelne pripojí aj štipka originality a elegancie, celkom iste predpokladá úspech a dlhovekosť. Ku podmienkam pre vznik nadčasového dizajnu je ale potrebné pridať aj hodnotu nami často spomínanej inakosti.

Trusella

Vysoké hodnotenie podľa týchto kritérii od nás dostáva mladá slovenská značka Trusella. Spoločnosť s vlastným kreatívnym dizajnom interiérového nábytku . Značka bola založená v roku 2015 za účelom odlíšiť sa od bežných tvarov a priniesť na trh nové nápady a impulzy. Cieľom tvorcov je skrášlenie domácností, kancelárií, reštaurácií, kaviarní a iných priestorov, pre ktorých je prejav jedinečnosti,  precíznosti a minimalizmu významný. 

Kolekcia DNA

Ich súčasná kolekcia s názvom DNA sa vyznačuje -  výrazným vývojom konceptu. Inšpiráciou je molekula, ktorá je základnou zložkou architektúry ľudského tela. Táto štylizovaná myšlienka skrútenej častice je silnou vizuálnou, tvarovou a zároveň konštrukčnou podstatou kolekcie. Jej ostré línie, výrazná geometrickosť, asymetria a ilúzia nestability vytvára jednoznačný systém a tiež ideologické jadro. Práve vďaka týmto spoločným danostiam  sú všetky nábytkárske kúsky maximálne kombinovateľné. V sérii DNA nachádzame barový, konferenčný stolík, kreslo, taburetku a barovú stoličku.

Produkcia

Čo sa týka produkcie: "Pri výrobkoch Trusella sa jedná výlučne o poctivú ručnú prácu. Sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov akou je oceľ, nerezová oceľ, drevo z masívu a exkluzívnych poťahových látok. Produkty sú tiež špecifické vďaka používaniu kontrastov studených a teplých materiálov, kontrastov farieb a kontrastov tvrdého materiálu s mäkkým. Naša firma si zakladá na kvalite a detailoch, čo celkovo ponúka atraktívny výsledok – estetický zážitok, pohodlie a spokojnosť.” Celistvý, jednotne riešený, komplexný a pritom ľahko a sviežo pôsobiaciprojekt si rýchlo získal našu priazeň. Sme nadšení, že nábytkové zázraky takého charakteru sa rodia aj na Slovensku. O to viac sa tešíme z kooperácie, na ktorej práve spolupracujeme - dvojsedačka v štýle DNA by Trusella & CreateSpace onedlho uzrie svetlo sveta! 

Zdroj: trusella.sk Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA
Trusella
Trusella
Trusella
Trusella

Zdieľať