Konferenčný stôl MAG RACK

Multifunkčný konferenčný stolík Mag Rack Table Series. 

Multifunkčný nábytok ponúka riešenie pre váš priestor, ale zároveň poskytuje aj moderné funkčné zariadenie vášho interiéru. Multifunkčný nábytok je obzvlášť vhodný z hľadiska úspory miesta. Oceníte ho v mestách, v malých bytoch či domoch, garsónkach alebo v nájomných bytoch. Veľkú časť populácie pohltil dnešný hektický životný štýl. Ten si žiada úsporu priestoru, ale taktiež úsporu času.

Viacúčelový nábytok

Viacúčelový nábytok zvládne najrôznejšie funkcie a premeny, ktoré v interiéry využívame. Poskytne nám naozaj rôznorodé využitie. Multifunkčný nábytok je obzvlášť vhodný z hľadiska úspory miesta. Každý si je vedomý chaosu, s ktorým sa stretávame na gauči v obývacej izbe alebo vo vašej kancelárii. Umiestňovanie kníh a novín do regálov, zásuviek alebo do pracovnej miestnosti si vyžaduje množstvo úložného priestoru. Viacúčelový nábytok vám pomôže optimalizovať priestor a zároveňy zjednodušiť život vo vašej domácnosti.

Prototyp

Prototypy boli vyvinuté v spolupráci s Rakúskou umeleckou univerzitou vo Viedni a pritiahli pozornosť mnohých nadšencov dizajnu a interierovej architektúri.

Využitie

Určite sa zhodneme na tom, že veľkú časť populácia pohltil dnešný hektický spôsob života. Ten si žiada úsporu miesta, ale tiež úsporu času. Ak nahliadneme na tieto fakty z pohľadu domácností, oboch môžeme dosiahnuť zaobstaraním si multifunkčného nábytku. Tento konferenčný stôl je možné využiť mnohými spôsobmi. Využiť ho môžete ako konferenčný stôl pre rýchle občerstvenie, alebo ako malý odkladací priestor.  Po predstavení na výstave vo Viedenskom Stilwerku - známej obchodnej galérii pre dizajn, bola séria stolov vybraná ako jeden z rakúskych predstaviteľov na "Deutch Design Week", "Designblock v Prahe" a taktiež "Design Week Moskva" v roku 2014. Séria Mag rack table bola tiež nominovaná na cenu "Novum Buk". Stoly sú vyrobené v dvoch rôznych kvalitných materiáloch a v niekoľkých farebných prevedeniach.

Vyskúšajte si to na vlastnej koži. Stolík nájdete na:

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať