Konferenčný stolík – Perspective

Konferenčný stolík - Perspective

V dnešnej dobe multifunkčné vecičky letia v plnom prúde. Spojenie úžitočného objektu s esteticky príťažlivou úpravou je predsa, viac ako sezónny trend. Niekoľko možností využitia sklbených v jeden celok je nielen praktické riešenie, ale aj šetrí miesto v akomkoľvek priestore. Dnes predstavujeme modulárny konferenčný stolík Perspective, na prvý pohľad sochu súčasného umenia, ktorá ale reprezentuje veľa rôznych tvárí.
Konferenčný stolík - Perspective

Multifunkčný predmet

Konferenčný stolík, plocha na sedenie, polica či úložisko pre časopisy a knihy - multifunkčný predmet má rôznorodé schopnosti s objemovými obrysmi predĺženej kocky. Tri strany má plné a práve stred hmoty odhaľuje dôvtip, podľa ktorého dostal názov Perspective. Tu sa totiž do jedného bodu zbiehajú oceľové tyče z každého rohu kocky - ťažisko má teda nielen fyzicky vnímateľné ale aj kreatívne konceptuálne. Svojou eleganciou, podľa vkusu a potreby, hoci aj jeden kus dokáže vizuálne zaplniť akýkoľvek interiér, napriek tomu bol navrhnutý pre variabilitu. Jeho modulárny dizajn prispieva napríklad k zväčšeniu využiteľnej plochy stolíka, ale stačí ho otočiť o 90 stupňov a voilà - násobok policového priestoru je nám k dispozícii. Dostupná je v prevedení cortenovej oceľe, alebo oceľe povrchovo upravenej do ľubovolnej farby z palety RAL, obe varianty s oceľovými tyčami, sú vzájomne kombinovateľné podľa želania.

Perspective

Naši slovenskí tvorcovia držia krok s inovatívnymi smermi, pretože cortenová oceľ je v súčasnosti veľmi obľúbená v medzinárodnom ponímaní, inšpiruje množstvo veľkých mien vo svete architektúry a dizajnu. Konferenčný stolík - Perspective je výsledkom spolupráce autora architekta Ing. arch. Peter Fritsch a rajeckej dielne CORTENDesign s.r.o. Projekt Perspective je jeden z nespočetných realizácií tejto slovenskej spoločnosti, ktorá sa sústreďuje na výrobu produktov z cortenovej ocele, ale rovnako aj z iných druhov ocelí. Okrem iného v ich tvorivej ponuke nájdeme dizajnové výrobky, ktoré sa hodia do kontextu záhrady a parku, taktiež jedinečné interiérové doplnky do štýlovej domácnosti. Samozrejme CORTENDesign s.r.o poskytuje rovnako i službu zákazkovej výroby na mieru. Tlieskame progresívnym nápadom našich krajanov a prajeme veľa úspechov!

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať: [email protected]

Zdroj: www.cortendesign.sk Foto: www.jarolim.sk

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať