Betón CRĒER je iný než poznáme

Přírodní beton dává umyvadlu originální strukturu drobných detailů. Speciální povrchová úprava zaručí snadnou zaručí snadnou údržbu a odolnost.Umyvadla CRÉER → www.creer.cz/produkty

Uverejnil používateľ CRÉER Streda 7. júna 2017

Betón je dobre známy materiál našej civilizácie, ktorý sa stal dôležitou súčasťou stavebného sveta. Aj vďaka jeho základným vlastnostiam, akými sú trvanlivosť, pevnosť, dlhkovekosť a vzhľad je považovaný za nadčasový. Dvojica Jana Bilková a Marek Bilko počas niekoľkých rokov odbornej práce a skúmania nadobudli dostatočné skúsenosti na to, aby popreli konvenčnú predstavu o vlastnostiach tejto hmoty. Vyvinuli netradičný materiál. Betón totiž nemusí byť iba surový, hrubý a ťažký, ale môže byť napríklad aj ultravysokopevnostný. Výrazne odľahčený, odolný, a pevný v ťahu aj v tlaku. Práve z takej neobvyklej verzie zmesi vyrábajú CRĒER jedinečné bytové a kúpeľňové doplnky umeleckej kvality.

Ako aj názov tejto rodinnej spoločnosti prezrádza, CRĒER sa vyznačuje individuálnou tvorivou silou a už spomínanými nezvyčajnými procesmi výroby betónových produktov. Všetky postupy sa vykonávajú ručne, pričom dôraz sa kladie na detail a kvalitu spracovania. Výsledný vzhľad produktu ovplyvňuje množstvo faktorov. Správna zmes, spôsob plnenia foriem, rôzna štruktúra pórov a farebných odtieňov spôsobených procesom zrenia robia z každého umývadla originál.

Vďaka dlhodobej, paropriepustnej hĺbkovej impregnácii výrobkov pre ich maximálnu ochranu je možné mať tieto doplnky nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Táto vrstva je dokonca vhodná pre styk s potravinami. Krátkodobo odolná proti kyselinám a chemikáliam bežne používaným v domácnosti. Čo sa týka farebných prevedení, v ponuke sú štyri variácie:

Natural je prírodný betón bez pridaných pigmentov. Grey je zmes zafarbená pre dosiahnutie sýto-šedej. Antracit je tmavo-šedá a v prípade prevedenia Industrial  sú póry ručne vyplnené kontrastnou zmesou pre priemyselný vzhľad a hladký povrch. Ukážky edície a vychytávky tejto spoločnosti nájdeme iba vo vybraných showroomoch. Radi by sme sa aj pozreli, ale ešte radšej by sme si niečo vlastné navrhli! V tejto súvislosti pripravujeme s  CRĒER zaujímavý stôl ktorý vám predstavíme už onedlho. Skupina ľudí, ktorá je lojálna svojmu remeslu a výrobkom, svojou energiou, profesionalitou, vášňou a umením robí svet pestrejším, kvalitnejším a krajším.

Zdroj: creer.cz

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať