Súťaž o rozkladaciu stoličku – Fläpps

Prinášame vám súťaž o rozkladaciu stoličku Fläpps v hodnote 245 Eur. (Materialové prevedenie breza)

Pri originálnej stoličke s názvom Fläpps stavili dizajnéri na modularitu ktorá vyťaží maximum z každého priestoru. V rozloženom stave prekvapí svojim komfortom a stabilitou. V zloženom stave je z bočného pohľadu s hrúbkou 2cm takmer neviditelná a vhodná na uloženie do najmenšieho úložného priestoru. Vhodná do menších bytov kde je potrebné inteligentne pracovať s každým cm priestoru. Rozkladací nábytok - Ambivalenz - jeho flexibilita tu samozrejme nekončí, štúdio do dokonalosti dotiahlo odpoveď na otázku nie len načo, ale i kedy chceme tento inovatívny systém využívať. V čom všetky prvky kolekcie Fläpps naozaj vynikajú je ich schopnosť takmer zázračne zmiznúť, keď práve nie sú v prevádzke. V poskladanom stave dosahujú hrúbku sotva 20 milimetrov a sú tak ideálnym riešením i pre tie najstiesnenejšie priestory. Všetky produkty kolekcie Fläpps sú vyrobené z kvalitnej preglejky a dostupné v niekoľkých farebných variantoch.

Minimalistické prevedenia

Minimalistické prevedenie a dizajn stolićiek prekvapí na prvý pohľad. V zloženej forme sa jedná naozaj o tak kompaktný formát, ktorý by očakával len málokto. Materialové prevedenia sú v celej farebne škále - v čiernej a bielej farbe či v dekore brezového dreva sú klasikou, ktorá neomrzí. V ponuke je však aj široký výber štýlových potlačí, vďaka ktorým sa každý objekt môže stať zároveň umeleckým dielom. Pri pretváraní akejkoľvek prázdnej steny na funkčný a zároveň dizajnovo výnimočný prvok interiéru sa teda fantázii medze nekladú. Dizajnové štúdio AMBIVALENZ so sídlom v Berlíne vzniklo v roku 2012. Tím nemeckých dizajnérov sa špecializuje na inovatívne a flexibilné riešenia, zastávajúc čistotu a minimalizmus. Vo svojej tvorbe sú odhodlaní pretvárať malé priestory na veľké – a z tých veľkých robiť ešte priestrannejšie. Prečítajte si viac o tejto spoločnosti.

Podmienky a pravidlá súťaže sú nasledovné:

Stačí vložiť do komentára na našej  FACEBOOK stránke váš obľúbený projekt, článok z našej webstránky a získaj tento originálny a dizajnový darček ! Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Úplné pravidlá súťaže nájdete zverejnené na: Všeobecné pravidlá súťaží organizovaných webovým portálom www.createspace.sk

Súťaž ukončená. Generátor náhodných čísel nám vyžreboval výhercu, ktorému bola cena odovzdaná. Víťazovi gratulujeme. Pre vás ostatných chystáme už onedlho – dalšie zaujímavé súťaže a ceny plné kreatívneho dizajnu ?

Ďakujeme za veľký záujem. Váš tím CreateSpace

Zdieľať

  • Zdieľať