Záclony, závesy a tapety

Vdýchnuť interiéru život - záclony, závesy a tapety

Správny výber materiálov dokáže akúkoľvek domácnosť zmeniť na nepoznanie, nie je žiadnym tajomstvom. I ten najlepšie premyslený interiér môže pôsobiť chladne a neosobne, kým sa na ňom neodrazí individualita jeho obyvateľov. Záclony a závesy, štruktúry, vzory a farby – práve interiérové textílie a tapety sú výborným spôsobom, ako si priestor i bez rozsiahlych zmien prispôsobiť svojmu vkusu, ako mu vdýchnuť život.

Iveta Vonyikova

O to sa snaží interiérové štúdio pod vedením Ivety Vonyikovej, ďalšia zo spoločností, ktoré si svoje sídlo našli v bratislavskom New Living Center. Jeho zakladateľka sa šitiu venuje s vášňou od svojich školských čias, samotné štúdio na trhu funguje už 15 rokov. Tím dizajnérok a architektiek sa tak už dekádu a pol venuje tvorbe interiérov s unikátnou atmosférou. Ich cieľom je domy a byty nie len zariaďovať, ale zároveň ich posúvať na ďalšiu úroveň, ktorou je vytvorenie pocitu domova.

Široké spektrum a zvučné mená

Pristupujú ku každej miestnosti s originalitou a nadšením. Ich tvorba sa nesie v znamení luxusu, dominujú v nej  dekoratívne prvky a materiály a pohľad na ich referencie v nás evokuje atmosféru honosných komnát. Ich rozsiahla ponuka materiálov a dekorov však dokáže zaujať kohokoľvek, vzorkovníky v súčasnosti obsahujú vyše neuveriteľných 6500 rôznych druhov textílií, nájdeme tu vzory moderné i s retro nádychom, fotopotlače až po motívy ako stvorené do detskej izby. Radi vám pomôžu s výberom záclon, závesov i tapiet, ktoré dokonale doplnia každý interiér a vystihnú osobnosť klienta. V ponuke je i široké spektrum dizajnových závesných systémov. V oblasti textílií ponúka štúdio nadštandardné služby od šitia na mieru a čalúnenia nábytku až po profesionálne tapetovanie. Celý priestor napokon brilantne prepoja doplnky. Obliečky a prehozy na postele, deky, dekoračné vankúše či obrusy. Samozrejmosťou je výberová kvalita od svetovo známych výrobcov. Nájdeme tu zvučné mená ako Alhambra, Christian Lacroix, Ralph Lauren či Zaha Hadid.

Zdroj: www.zaclony-zavesy.sk 

Foto: pixabay.com

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry nájdete na: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať