Komandor

Komandor

V dnešnom článku si predstavíme ďalšiu firmu, ktorej služby nám môžu napomôcť pozdvihnúť náš vysnívaný interiér na ďalšiu úroveň. Tento krát však nejde o lokálny rodinný podnik, práve naopak. Firma Komandor funguje ako nadnárodná spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1992 rozrástla už do 42 krajín po celom svete. Originálna myšlienka vznikla v Kanade, ako naznačuje javorový list v logu spoločnosti, no svetlo sveta uzrela v Poľsku ako firma pre návrh a výrobu posuvných šatníkových dverí. Svoju snahu prezentovala ako revolúciu v oblasti domácich šatníkov. Netrvalo dlho, než sa spoločnosť na trhu uchytila. Dnes jej zastúpenie nájdeme na obdivuhodných šiestich kontinentoch a iba na Slovensku sa pýši tridsiatimi pobočkami.

Originálny a kreatívny prístup k tvorbe

Čomu teda vďačí za tento medzinárodný úspech?  Už z pohľadu na portfólio spoločnosti Komandor je zjavný originálny a kreatívny prístup k tvorbe, zmysel pre detail a kvalitu reprezentovaný komponentmi od vysoko renomovaných značiek, i výborná schopnosť kráčať s dobou. Kombináciou týchto faktorov si firma vybudovala reputáciu a dôveru tisícov zákazníkov. Jej kvality potvrdzuje množstvo medzinárodných certifikátov, ktorých počet stále rastie. Vstavané šatníkové skrine sú dnes neoddeliteľnou súčasťou takmer každého domova, no pre firmu Komandor dávno nie sú jedinou doménou – ich posuvné dvere si nájdu uplatnenie v spálňach, obývačkách i kuchyniach. Kdekoľvek, kde sa žiada úsporné a elegantné riešenie pre uzavretie akejkoľvek časti interiéru, sú produkty tejto spoločnosti ideálnym riešením. Obzvlášť efektne vyniknú napríklad ako oddelenie kuchynského a jedálenského priestoru.

Kombinácie posuvných systémov

Čo sa týka vzhľadu, vďaka širokému spektru materiálov a dekorov sa posuvné dvere spoločnosti Komandor prispôsobia akémukoľvek interiéru. Nespočetné kombinácie posuvných systémov a výplní nepochybne ulahodia každému zákazníkovi. Na výber sú pritom okrem skla v mnohých farebných prevedeniach i grafiky a fototapety, ktoré iste pritiahnu pozornosť, až po exkluzívne materiály ako je kameň, koža či ratanové drevo. Ponuka komplexných služieb od návrhu až po montáž robí z firmy Komandor skutočných profesionálov schopných plniť i tie najnáročnejšie požiadavky klientov po celom svete.

Zdroj: www.komandor.sk

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať