Výber vhodných obkladov

Zariaďovanie interiérov a výber vhodných obkladov

Pri zariaďovaní interiérov nevenujeme vždy rovnaký diel pozornosti každému detailu. V určitých momentoch často siahame po predpripravených riešeniach, ktorých je na trhu skutočne neúrekom. Do tejto kategórie nezriedka spadá výber obkladov... A predsa sa nám neraz stalo, že ani po niekoľkých návštevách kúpeľňových štúdií výber nesplnil naše očakávania, ani jeden z ponúkaných produktov nebol tým pravým a náš výber obkladov pokračoval.

TechnoArt - za pomoci najnovších technológií dokáže z keramiky vytvoriť i nemožné

Možno sú už podmienky Vášho priestoru príliš špecifické, alebo potrebujete vytvoriť netradičný detail?  Túžite po dokonalom prevedení hoci aj atypického schodiska, alebo skrátka hľadáte niečo viac, obklady, ktoré dokonale vystihnú ducha Vášho interiéru? V každom z týchto príkladov je tu firma TechnoArt pre Vás. Vo svojom výrobnom závode v Plzni sa venuje výrobe najrôznejších keramických obkladov, ale i schodových tvaroviek či kuchynských dosiek najvyšších štandardov. Tvorba TechnoArt vyzdvihuje prednosti keramiky. Názov firmy dokonale vystihuje jej pôsobenie – za pomoci najnovších technológií dokáže z keramiky vytvoriť i to, čo bolo nie tak dávno považované za nemožné.

Faktom je, že vďaka pokrokovým technológiám sa blížime k prírodnému kameňu dizajnovo a vernosťou podania, ale z hľadiska technických parametrov je gresová dlažba vo väčšine prípadov výrazne lepšia. A to vďaka tvrdosti materiálu, pevnosti v ohybe alebo v prakticky nulovej nasiakavosti. Od toho je mnoho výrobkov firmy TechnoArt na nerozpoznanie. Samozrejme, na výber je i obrovské množstvo iných možností vrátane pokovania, ktoré na povrchu materiálu vytvorí nevšedný metalický efekt. Pri vysokokvalitnej digitálnej tlači  je výsledný vzhľad skutočne ohraničený iba vôľou zákazníka. S kvalitným povrchovým ošetrením proti mechanickému i chemickému poškodeniu nenecháva TechnoArt nič na náhodu.

Veľkoformátové obklady

Firma má skúsenosti s výrobou neštandardných formátov vrátane veľkoformátových prvkov. Maximálny možný rozmer tvarovky je úctyhodných 3 x 1,5 metra. Aj pri týchto produktoch tím TechnoArt pravdaže zaručuje bezproblémovú a profesionálnu inštaláciu. Samozrejmosťou sú detaily ako perfektne zladené lišty, ale v portfóliu spoločnosti nájdeme i menej štandardné doplnky, ako sú napríklad elegantné keramické črepníky. Celkový dojem je umocnený ponukou doplňujúcich elementov od sanitárnej techniky až po kúpeľňové radiátory od renomovaných svetových výrobcov. Finálny efekt sa vďaka tomu môže stáť skutočným umeleckým dielom. Vzorkovňu a prehľad produktov TechnoArt nájdete v New Living Centre v Bratislave.

Zdroj: www.technoart.cz Foto: www.proceram.skwww.technoart.cz

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať