Premena kúpeľne na umelecké dielo

Návrh interiéru

Pri návrhu akéhokoľvek vysneného bývania sa niektoré priestory prirodzene stavajú do popredia. Starostlivým výberom zariadenia obývacej izby prezentujeme svoju osobnosť, i komfortná spálňa je odrazom nášho vkusu, originálneho cítenia, ktoré v nás vyvoláva pocit domova. K iným častiam, často nevynímajúc kúpeľňu, sa donedávna nezriedka pristupovalo s požiadavkou funkčnosti na prvom mieste, zatieňujúc estetické stránky. Premena kúpeľne - dnes sú nám dôverne známe návrhy kúpeľní, ktoré svojim dizajnom nijak nezaostávajú za viac exponovanými obytnými miestnosťami. Výber, s ktorým sa bežne stretávame na trhu, však tento trend často vôbec neodráža. Kam sa teda v praxi obrátiť s podobnými požiadavkami?

Premena kúpeľne - realizácia

Jednou zo spoločností, ktoré prinášajú do sveta kúpeľní najnovšie trendy, je práve ProCeram. V ich ponuke nájdeme všetko potrebné pre zariadenie priestoru ako stvoreného pre každodenný relax, od širokej škály obkladov a dlažieb, cez kúpeľňový nábytok a vybavenie až po príslušenstvo, ktoré výsledný efekt dotiahne do dokonalosti. V ponuke spoločnosti nájdete produkty tých najväčších európskych výrobcov. Pre väčšinu z nich je ProCeram exkluzívnym predajcom pre slovenský a český trh. Dôraz kladie na rozmanitosť svojho porfólia, v ktorom nájdete materiály od luxusných po cenovo dostupné, od dizajnovo striedmych po extravagantné a od jemnej mozaiky po pevnú a odolnú dlažbu vhodnú do exteriéru. Na slovenskom i českom trhu sa ProCeram pýši sieťou predajní, showroomov a vzorkovní. Zákazníka pozývajú  presvedčiť sa o unikátnych riešeniach, ktoré spoločnosť ponúka. Nájdeme tu obklady všetkých tvarov a rozmerov od nápaditých mozaikových motívov až po skutočne veľkoformátové kúsky. Tie s rozmermi až do 320x160cm ponúkajú nečakané a efektné dizajnové riešenia.

Portfólio

Z ponuky povrchových úprav si vyberie skutočne každý, nájdeme tu dekory luxusných materiálov ako je mramor či vysoko cenený ónyx – keramické prvky sú takmer na nerozoznanie od svojich prírodných náprotivkov a svojimi technickými parametrami ich neraz i predčia. Do svojho portfólia spoločnosť neúnavne prináša nové a originálne nápady. Okrem širokého sortimentu od špičkových výrobcov je tu ešte jeden dôležitý faktor, ktorý z firmy ProCeram robí viac než len klasického predajcu kúpeľňového zariadenia – vo vlastnom výrobnom závode TechnoArt dokáže relizovať každú požiadavku zákazníka. Či už ide o výrobu mozaiky, schodových prvkov, parapetov, bazénových tvaroviek, kúpeľňových, kuchynských alebo barových dosiek alebo špecialít, ako sú výroba gresových konferenčných stolov, vyrezávanie logotypov alebo digitálna potlač akéhokoľvek obkladového materiálu. A to všetko na mieru, presne podľa zadania zákazníka. Ak teda túžite vyzdvihnúť svoju kúpeľňu na úroveň umeleckého diela, množstvo kvalitných referencií potvrdzuje, že ProCeram je tým správnym miestom, kde sa odvážne vízie stávajú realitou.

Zdroj: www.proceram.sk

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať