Past, Present & Future

Past, Present & Future

 

Jeden by povedal, že v módnom priemysle už bolo všetko vymyslené, že sa trendy a motívy s menšími obmenami opakujú. Neplatí to však na hodinky! Tie totiž dedia určité prvky z priemyslu módy, ale dostávajú dizajnové a mechanické zložky z oblasti inovatívnych možností modernej techniky. Ak sa k tomu pridá aj tvorivá myšlienka, na svete je fascinujúci doplnok, ktorý je radosť nosiť. Dnes prezentujeme nezabudnuteľné hodinky.

Past, Present & Future

Včerajšok je história, zajtrajšok je záhada. Platí však to, čo je dnes a teraz a to je ten najkrajší dar. Možno práve tento zmysluplný citát od Eleanor Roosevelt inšpiroval tvorcov hodiniek značky Project Watches. Táto dielňa vyrába malé umelecké diela, pretože ukazovateľ hodín na zápästí nevyzerá tak, ako ho všeobecne poznáme. Pre ich filozofiu definície analóg a digitál nie sú jedinými alternatívami ukazovateľov času. Kreatívnym dôkazom z repertoáru sú hodinky s názvom Past, Present & Future (Minulosť, Prítomnosť a Budúcnosť). Tomuto šperku chýbajú klasické ručičky - netradične ukazuje iba aktuálny čas. Ten je možné určiť pomocou mechanizmu dvoch pohyblivých ciferníkov, pričom jeden ukazuje hodiny a druhý minúty. Nositeľovi síce sivým písmom decentne pripomína minulosť i budúcnosť, no červeným jednoznačne apeluje na prítomnosť. Skvelá pomôcka na zdôraznenie vnímania, dôležitosti a efekektívneho využitia osobného času.

Tento model v striebornej farbe je jedinečný nielen ideológiou ale aj dizajnom. Zaujme na prvý pohľad vďaka svojej geometrickej jednoduchosti v minimalistickom štýle. Nezvyčajný ciferník v oceľovom puzdre je chránený minerálnym sklom a nadčasové kovové remienko zaručí odolnosť aj pri každodennom nosení. Originálne hodinky si najskôr nájdu miesto na zápästí nositeľa s filozofickou povahou. Vďaka prevedeniu unisex sa hodia rovnako mužom aj ženám, ktorí obľubujú inakosť. Tento unikát nachádzame v širokej ponuke hodiniek online na 24time.sk.

Zdroj: 24time.sk  Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Past, Present & Future

Zdieľať