ALLDOCK TOWER

Spoločnosť Dittrich Design funguje na trhu už viac ako 20 rokov, hlási sa ku kombinácii funkčného dizajnu s vysokou estetickou hodnotou. Počas jej pôsobenia uzrelo svetlo sveta viac úspešných kolekcií nábytku, ktoré sa dostali do medzinárodného povedomia s vyše miliónovým predajom. Jednu z nich, sériu Alldock, sme na našej platforme predstavili už pred pár mesiacmi, no tentokrát sa budeme venovať novinke z dielne Dittrich Design.

AllDock Tower

Eleganciu a efektivitu tvorcovia nezapreli ani na tomto inovatívnom objekte s názvom Alldock Tower. Názov Tower, teda veža, nedostal náhodou. Elegantná vertikálna silueta tejto dokovacej stanice sa s ľahkosťou postará o to, aby sme sa už nikdy nemuseli trápiť hľadaním voľného USB portu. Simultánne totiž dokáže nabíjať až 8 rôznych zariadení. Firma už tradične dbá na využití najmodernejších technologických výdobytkov, čo sa tentokrát prejavuje uplatnením najnovších technológií Quick Charge v štyroch z ôsmych portov podporujúcich rýchle nabíjanie zariadení Apple a Android, ako aj technológií zabezpečujúcich maximálnu bezpečnosť používania. O hladké splynutie tejto nabíjacej stanice so zvyškom interiéru sa postará výber z troch možných farebných a materiálových variácií. Prírodný bambus a orechové drevo z dlhodobo udržateľných zdrojov v Číne a Severnej Amerike, alebo vysokokvalitný ABS plast v matnom čiernom prevedení.

Kompaktný a uchopiteľný a zároveň vysoko funkčný dizajn robí z Alldock Tower tiež ideálneho spoločníka na cesty. Výrobca pre tento účel dokonca ponúka špeciálnu sadu, ktorá okrem samotnej nabíjacej stanice obsahuje štyri zásuvkové adaptéry (európsky, britský, americký a ázijský). Ušetrí teda používateľovi akékoľvek trápenie s nepraktickým umiestnením zásuviek v hotelových izbách.  Zaručujúc maximálne pohodlie a záruku, že budeme mať všetky svoje potrebné zariadenia vždy po ruke a pripravené na používanie. Či už ide o smartfóny, tablety, MacBook či hoci aj elektrickú zubnú kefku. Stáva sa tak dokonalým doplnkom vhodným na pracovné cesty vyžadujúce väčšie množstvo elektrických zariadení, ale aj rodinné dovolenky.

Zdroj, Foto: alldock-shop.uk a alldock.de

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať