Luxusné postele Le Chomat

Výdatný spánok

Výdatný a zdravý spánok patrí ku každodenným potrebám človeka súčasnej doby. Veľa z nás si však neuvedomuje dôležitosť kvality postele, na ktorej spíme. Jej vlastnosti, výrobné materiály a procesy sú pravdepodobne rovnako dôležité ako úroveň stresu pri zaspávaní na to, aby nás bezsenné noci veľkým oblúkom obchádzali.

Úcta k výsledku

“Všetko tvoriť s vášňou a úctou k výslednému dielu - jedine tak vytvoríte skutočnú podstatu.” Toto krédo má pôvod pochádzajúci až z 18.storočia z francúzskej oblasti Saint-Étienne. Odvtedy je remeselné dedičstvo odovzdávané z generácie na generáciu. Reč je o českej dielni Le Chomat, ktorá s dlhoročnou tradíciou vyrába postele s nadštandardnou akosťou.

Luxusné postele

“Pre človeka nie je nič osobnejšieho než jeho posteľ. Posteľ je súčasťou Vášho súkromného života. Je nasatá Vašími emóciami i dušou partnera, ktorý ju zdieľa s Vami.” Krásne epicky vyjadrené slová charakterizujú prístup ateliéru Le Chomat. Luxusné postele sú vyrobené ručne a na mieru. Požiadavky každého klienta sú totiž úplne individuálne nielen na vzhľad - teda dizajn, rozmery, matrac a čalúnicke materiály, ale rozdiel v hmotnosti a nárokov na pocit pohodlia. Majstri pri výrobe dodržujú tradičné postupy so samozrejmosťou kladú dôraz na každý detail.

Materiály a obnovitelné zdroje

Luxusné postele a ich materiály sú 100% prírodné, pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, v ktorých sa dbá na šetrnosť k životnému prostrediu. Bavlna, vlna alpaka, kašmír, koňský vlas - vďaka svojim rôznym vlastnostiam a schopnostiam sú volené k výrobe postelí na zákazku. Konštrukciu rámu a čela postelí tvorí vysokohorský smrek. Všetky použité materiály sú certifikované, zdravotne nezávadné a vhodné aj pre novorodencov.

Ponuka

V ponuke nachádzame tri hlavné kategórie. Luxusné postele z kolekcie Classic, Modern a Hotel. Každá obsahuje široký výber typov postelí, ale samozrejme, o konečnom dizajne rozhoduje zákazník. Skutočne každý si nájde tú svoju pravú, a to na celý život! Postele Le Chomat totiž prichádzajú ruka v ruke s doživotnou zárukou.

Zdroj: lechomat.com

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry nájdete na: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať