Limitované hodinky AARON VINLEY

Dnes prinášame novinku zo sveta produktového dizajnu. Limitované hodinky s štýlovým dizajnom a charakteristickou filozofiou. Dôležitou myšlienkou výrobcu hodiniek Aaron Vinley je limitovaná produkcia kvality na vysokej úrovni s cenovo dostupnými visačkami. Súčasťou idey je vyroba v ozaj limitovanej edícii - iba 300 kusov (!), takže jedinečnosť na zápästí je zaručená.  Inšpirované škandinávskou jednoduchosťou a severským pôvabom prírody sú tieto kusy hodiniek originálom na každodenné neformálne nosenie. Pravdou však je, že vyniknú aj ako súčasť neobvyklého elegantného outfitu. Najlepšie na nich je, že páni ich môžu nosiť s rovnakým nadšením ako dámy - sú totiž navrhnuté ako unisex. Nemecká akosť v zasnúbení s najmodernejšou technológiou výroby a tradičným ručným zostavením tvoria túto značku unikátnou, s hodnotným dizajnom a kvalitou.

Tri série Aaron Vinley predstavujeme v plnej kráse.

Séria Copenhagen sa chváli najpresnejším pohybom svojej triedy. Je to kombinácia nehrdzavejúcej striebornej ocele s decentným, ale efektným detailom sekundovej ručičky modrej farby. Čiernym či bielym dizajnom plôšky ciferníka vyjadruje nenútenú uhladenosť. S koženým remienkom sa hodia pre klasický, tie s oceľovým pre výraznejši vzhľad. Ďalšou sériou je Stockholm, ktorá sa pýši nehrdzavejúcou zlatou oceľou. Je navrhnutá tak, že určite sa jej dostaví veľa pozornosti. Má ostrejší a nápadnejší ráz - vieme si ich predstaviť na zápästí milovníkov metropolitného života v meste, ktoré funguje nonstop.

Do perfektne premyslenej tretice sa hodí séria Bergen, ktorá už spomínaný strieborný a zlatý nádych dopĺňa v rosegold odtieni. Málo vídaná farba v takej kvalite na trhu vytvára mimoriadny potenciál pre fanúšikov ružovo-medených doplnkov s extra šmrncom. Navyše, každý zakúpený kus vykonáva malý kúsok dobra - pretože čiastkou z ceny spoločnosť Aaron Vinley prispieva nemeckej nadácii One Earth One Ocean, ktorá aktívne a účinne znižuje znečistenie plastom v oceánoch. Tlieskame mladej značke, ktorá sa pri dizajne a vlastnému prospechu venuje aj prostrediu a budúcosti. Limitované hodinky -ak by ste si ich chceli zakúpiť priravili pre našich čitateľov zľavový kupón - stačí pri objednávke zadať CREATE10 (10%).

Zdroj: aaronvinley.com

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať