Kreatívne označenia toaliet

Kreatívne a vtipné označenia WC

Zamysleli ste sa už niekedy nad označením toaliet? V baroch, reštauráciách či nákupných centrách ide o jednu z najužitočnejších vecí, nechcete predsa omylom zavítať ,,na pánov”. Ak máte dostatok fantázie a štipku tvorivosti, práve označenia WC sa dajú stvárniť naozaj kreatívne a vtipne!

Keď musíš, tak musíš

Toaleta je jediným miestom, na ktoré chodia aj kráľovné bez sprievodu a neštítia sa tu byť samé sebou. Toalety sú úžasným vynálezom, pomáhajú nám plniť jednu z najzákladnejších ľudských potrieb. Kým doma si označenie nevyžaduje, v spoločenských priestoroch je nudné mužské a ženské rozlíšenie už dávno out. V súčasnosti sa kladie čoraz väčší dôraz na originalitu a jedinečnosť.  

Tvorivé nápady

Je dôležité miestnosti pre ženy a pre mužov výrazne a jednoducho odlíšiť. Unisex toalety sa aj dnes vidia iba zriedkavo. Za bežných okolností na to slúžia univerzálne symboly postáv v šatoch a v nohaviciach. Na niektorých miestach, zvyčajne sú to reštaurácie, sa do označenia označenia ženských a mužských toaliet rozhodli vložiť trochu vtipu a kreativity.  Kreatívne označenia toaliet a ich jediný problém je ten, že občas nie sú dosť zrozumiteľné a ľahko môže dôjsť k faux pas... najmä ak máte naponáhlo. Tak či onak, oceňujeme šikovné tvorivé nápady. Vošli by ste do tých správnych dvier? 🙂

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry nájdete na: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať