interiérové farby

Galéria farieb

Interiérové farby majú na človeka veľký psychologický vplyv. Napríklad, ak máte problémy so zaspávaním môže to byť ovplyvnené nevhodným farbeným odtieňom spálne. Odborníci odporúčajú vyhnúť sa červenej, fialovej či hnedej. Naopak žltá, oranžová vytvárajú priaznivé podmienky na spanie. Modrá upokojuje a dá sa vďaka nej dokonca zaspať o čosi rýchlejšie. Ak sa rozhodnete pre klasiku – bielu farbu, nič nepokazíte. Idete maľovať, avšak nie ste si istí, ktorý farebný odtieň je ten najvhodnejší? Spolupráca s Dulux tento problém hladko vyriešila. Okrem miešacieho centra, má Dulux v ponuke testery s integrovaným valčekom a dávkovačom. Stačí zľahka potrepať, otvoriť a môžete skúšať ten pravý odtieň vhodný do priestorov vášho interiéru. Dostupné sú dohromady až pre 90 odtieňov z 2 paliet.

Kolir

Výrobky Kolir s.r.o.  sú vhodné ak sa chystáte maľovať, natierať, lakovať, renovovať či opravovať. Prečo? Pretože z ich vzorkovníkov si môžete vybrať kvalitné interiérové, ale i exteriérové farby. Taktiež farby na kov, plast, lazúry i laky. Aby toho nebolo málo, ponúkajú i služby odborného poradenstva. Dokonca majú po ruke i kontakty na tých najlepších maliarov. Jednoducho, široký sortiment ponúkajúci všetky možné farebné škály. Inovatívne receptúry, design, ktoré je šetrný a zároveň odolný.

interiérové farby - štetce a pásky

Maľovanie to nie sú len farby ale i štetce. Firma Schuller má starostlivo vybrané produkty, založené na kritériách ako je cena a kvalita. Precízne zvolený sortiment je rozhodujúcim faktorom úspechu ich zákazníkov. Špeciálny dôraz kladú na trvalý rozvoj produktov. Na tomto základe pracujú so spätnou väzbou, a tým môžu pomôcť i vám dosiahnuť optimálne riešenie. Čo sa týka príslušenstva ako sú pásky a fólie, Tesa je celosvetovým dodávateľom. Vytvorenie pásky, je zložitý proces, ale ich skúsenosti spĺňajú požiadavky i najnáročnejších zákazníkov.

New Living Center

Spoločnosť KOLIR s.r.o. je jedna z firiem, ktorá vystavuje svoje produkty v New Living Center v Bratislave. Ide o centrum bývania a dizajnu, kde sa stretávajú tí najlepší dizajnéri, architekti a developeri. V jedinečných showroomoch nájdete všetko, po čom vaše oko túži. V štýlových priestoroch máte možnosť nahliadnuť na jednotlivé výrobky, vyskúšať si ich a poradiť sa s odborníkmi. Prídťe sa inšpirovať aj vy.

Zdroj: duluxmaliar.sk, Foto: unsplash.com

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať