Flaška

 

Flaška

Flaška je krásna jednoduchá a jedinečná sklenená fľaša, ktorú môžete mať stále so sebou. Je pre každého, komu záleží na svojom zdraví a životnom prostredí. Vďaka širokému výberu obalov si tú svoju Flašku nájde a zamiluje každý. Flaška je zo Slovinska - je vyrobená v EU! "Na Slovensku sa Flaška nikde nepredávala, tak som sa tejto príležitosti chytila. Najskôr som si objednala Flašku pre seba a po vyskúšaní som nesmelo napísala prvý mail do tejto firmy. Nasledovala dvojdňová návšteva priamo v tejto dá sa povedať rodinnej firmičke v Slovinsku, aby sme sa zoznámili a aby som na vlastné oči všetko videla. A bol to zážitok, ktorý ma pevne utvrdil v tom, že chcem Flašku dostať aj k ľudom na Slovensko.

Materialové prevedenie

" Každý človek by si mal uvedomiť dôsledky svojich rozhodnutí a prebrať za seba zodpovednosť. Flaška je z najzdravšieho prírodného materiálu - sklo. Sklo nevylučuje žiadne škodliviny, je najhygienickejšie a najlepšie chráni svoj obsah. Keď pijem zo skla, mám istotu, že si neškodím. Používaním jednej sklenenej fľaše chránime okrem svojho zdravia aj prírodu. A to pred zbytočným odpadom a spotrebou energie či vody na výrobu plastových fliaš. Flaška má však ešte jeden úžasný benefit - pri dokončovaní prechádza procesom vibračného ladenia skla, čo jej dodáva schopnosť štruktúrovať vodu! Voda sa po naliatí do Flašky upraví na svoju prirodzenú štruktúru, akú má v prírode - harmonizuje sa.

Obal Flašky

Obal neplní len dizajnovú funkciu, ale chráni fľašu pred poškodením pri každodennom používaní a pádoch. "Dizajny v ponuke navrhol výrobca. Chystám sa však robiť aj svoje dizajny, a chcela by som zapojiť do navrhovania dizajnov aj obyčajných ľudí či mladých umelcov. Neoprénový obal sa dá personalizovať nápisom, menom alebo aj Logom spoločnosti či vlastným dizajnom." Tešíme sa na dalšie kroky tohto produktu. 

Zdroj: www.flaska-slovensko.sk

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať