Ekoma design

Maximálne variabilná sedačka BONBON od Feydom aj tento rok na výstave Nábytok a bývanie v Nitre! Nájdete nás v pavilóne M2, stánok č.9, od 13. do 18.3.2018. Čakajú na Vás aj nové materiály a výstavné zľavy až 20% Tešíme sa na Vás ?

Uverejnil používateľ EKOMA design Piatok 9. marca 2018

Interiér

Zariadiť interiér tak, aby nasledoval nie len najnovšie trendy, ale aby kvalitou a sofistikovanosťou svojho prevedenia elegantne odolal plynutiu času, nie je vždy jednoduché. Doba, keď sme mali na zariaďovanie svojich domácnosti úzky výber sú preč. Dnes sme obklopení neobmedzenými možnosťami či už v rámci dizajnu, ale aj v rámci nábytkových materiálových a konštrukčných technológii.

Ekoma Design

Ekoma Design je spoločnosť, ktorá má s touto praxou dlhoročné skúsenosti, riešením interiérov sa zaoberá už od roku 1995. Jej portfólio to jasne dokazuje. Za vyše dve dekády ich rukami prešlo už nespočetné množstvo projektov od návrhu až po realizáciu – od interiérov súkromných domov a bytov, cez kancelárske priestory až po interiéry najvychytenejších hotelov a reštaurácií. Stoja za návrhom interiérov mnohých nových rezidenčných projektov – Grand Koliba, Sky Park sú len niektorými z nich.

Osobitý prístup

Čo teda spoločnosť robí tak vyhľadávanou a úspešnou? Kľúčom k jej úspechu je bezpochyby osobitý prístup ku každej realizácii. Rozsiahle portfólio ponúka riešenia špičkovej kvality pre každý interiér. Rozmanitosť realizácií je dôkazom individuálneho prístupu spoločnosti ku každému klientovi a jeho osobitým požiadavkám. Riešenia sú dokonale prispôsobené vkusu a nárokom zákazníka. Či už ide o estetické i funkčné rozdelenie kancelárie za pomoci priečkových systémov alebo je subjektom komplexné riešenie vysnívaného  bývania od obývačky až po šatník, Ekoma Design nenecháva nič na náhodu a snaží sa, aby výsledok každého projektu vystihoval osobnosť jeho majiteľa, od výberu štýlu až po materiály a farby.

Portfólio

Medzi zahraničné značky, ktorých je Ekoma Design autorizovaným predajcom, patria mená ako Armony, Brunner, Haworth či Cierre. Výborným riešením pre moderné bývanie je Young Collection – nadčasový dizajn i kvalita nábytku za primerané ceny poskytuje najmä mladým ľuďom možnosť zariadiť si svoj ideálny príbytok tak, aby hravo spĺňal estetické i funkčné požiadavky a svojim majiteľom robil radosť ešte desiatky rokov – tak, ako to bývalo kedysi.

Kontakt

O prednostiach zariaďovacích predmetov, ktoré Ekoma Design vo svojich návrhoch využíva, sa môžeme na vlastné oči presvedčiť v ich showroome v New Living Center na Rožňavskej ulici v Bratislave, kde sa nezriedka konajú i workshopy a prednášky predstavujúce to najlepšie, čo svetový trh s nábytkom ponúka.

Zdroj: www.ekoma.sk

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Ekoma design
Ekoma design
Ekoma design

Zdieľať