Podkrovný apartmán – Berlín

Lokalita  - Berlín

Berlín je mesto, ktoré si zamiluje každý návštevník už po pár minútach, neraz odkryl pár krásnych projektov a dnes bude ďalším v poradí moderný apartmán priamo v srdci historického centra hlavného mesta. Podkrovný apartmán obsahuje vyše 220 m² obytného priestoru a skvostný výhľad na všetky krásy hlavného mesta Nemecka. Úchvatné panorámy ponúka priestranný interiér v podkroví historickej budovy. To všetko samozrejme len v prípade, že máte nazvyš priblížne 2.5 milióna € a hodláte ich investovať do nehnuteľnosti v Berlíne. Architektom tejto krásnej rekonštrukcie je Donatella Mustavic.

Podkrovný apartmán

Plocha 220 m² premenených na luxusné bývanie aj pre tých najnáročnejších jedincov. Takto stručne sa dá charakterizovať úžasný podkrovný apartmán. Jedna z mnohých pôvodných stavieb v berlínskej časti zvanej Charlottenburg-Wilmersdorg. Ukrýva vo svojich útrobách vskutku zaujímavé moderné bývanie s miernym nádychom nostalgie.

Materialové riešenie

Celému sídlu značne dominujú neutrálne farby, odtiene sivej a predovšetkým vzdušná biela. Na svoje by si tak mali prísť všetci milovníci minimalizmu, strohej jednoduchosti a čistoty, ktorú môžeme najčastejšie postrehnúť na nehnuteľnostiach v Škandinávii. Ako jednu z najpodstatnjších dominant daného bývania vidíme v jeho neuveriteľnej priestrannosti a taktiež v dokonalom prepojení celej dennej časti aź do exteriéru na terasu. Nezariadenosť niektorých miestností síce kazí dojem tohto interiéru, ale tým, že je apartmán momentálne na predaj, tak je to ľahko ospravedlniteľné.

Zdroj: homedsgn.com

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať