DIZAJN Multifunkčná komoda CreateSpace

Multifunkčná komoda CreateSpace

Komoda CreateSpace predstavuje riešenie ako plnohodnotne usporiadať  malý priestor. Výzvou bolo spojiť minimalistický dizajn s funkčnou premenou bez ujmy na komforte a pohodlí. Inteligentný modul môže nahradiť až 10 kusov nábytku a niekoľkými jednoduchými pohybmi sa vždy prispôsobí vašim požiadavkám. So svojimi skromnými rozmermi 125 x 55 x 115 cm v sebe skrýva multifunkčná komoda stôl s nastaviteľnou výškou a šírkou, využiteľný najrôznejšími spôsobmi, či už ako bar na rýchle občerstvenie, alebo plnohodnotný jedálenský stôl pre 2 až 4 osoby.

Súčasťou celku sú taktiež 4 integrované jedálenské a 2 barové stoličky. Popri tom si zachováva viac než 60% úložného priestoru. Vo vašom byte takto ušetrí až 6,5  m2. Priestoru predsa nikdy nie je dosť! Všetky funkcie, ktorými tento multifunkčný nábytok disponuje, je následne možné usporiadať do jedného kompaktného celku s maximálnym využitím miesta.  Popri funkčnej stránke bol dôraz kladený na dizajnovo zaujímavý vzhľad. Neštandardný prístup k úložnému priestoru umožňujú elastické laná, ktoré podčiarkujú originálny charakter tohto nábytku.

Multifunkčná komoda CreateSpace ZÍSKALA A’ DESIGN AWARD 2017!

A' Design Award and Competition

Jedná sa o jedno z najprestížnejších svetových ocenení v oblasti produktového dizajnu vôbec. A' Design Award & Competition je jednou z najväčších každoročne se konajúcich medzinárodných súťaží dizajnu na svete. Je organizovaná v najširšom spektre všetkých špecializácií dizajnu. Naša Mul­ti­funkčná komoda  získala Golden A' Design Award 2017 v kategórii Furniture, Decorative Items and Homeware.  Súťaže sa môžu zúčastniť dizajnéri z celého sveta. V ročníku 2016-2017 bolo  do súťaže registrovanýchaž neuveritelných 35.559 projektov- prekonal všetky doterajšie počty z predošlích rokov. 173-členná medzinárodná porota posudzovala rekordný počet produktov z 170 krajín v 110 kategóriach. Podľa hodnotenia poroty patrila multifunkčná komoda CreateSpace k najlepším produktom v oblasti priemyselného dizajnu.

  • Typ projektu:   Návrh a realizácia multifunkčného nábytku
  • Rok:                    2016-2017
  • Ocenenie:         A' Design Award and Competition
  • Autor:                 Ing.arch Peter Fritsch, BSc. Silvia Mládenková
  • Video strih:        Miroslava Kašubová
  • Foto:                   Jarolim.sk 

Máte záujem o projekt? Kontaktujte nás: [email protected].sk

 

Kontaktujte nás

Máte záujem o projekt? Neváhajte nás kontaktovať

Tešíme sa na spoluprácu - tím CreateSpace.

Share Post