Geometrická inštalácia svietidiel

Správne zvolené osvetlenie môže zmeniť ráz celej miestnosti

Neodmysliteľnou súčasťou každého domova je príjemné osvetlenie. Práve to môže výrazne napomôcť k útulnosti, spája teda praktický aspekt s tým estetickým. Vybrať správne svietidlo, ktoré bude spĺňať požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka, však vôbec nie je jednoduché a neraz to, ktoré sa nám zapáči, jednoducho nevieme zakomponovať do priestoru, ktorý máme k dispozícii.

Rozsvietia domov podľa vašich predstáv

S elegantným a zaujímavým riešením prichádza na trh spoločnosť Creative-Cables. Ako napovedá samotný názov, spoločnosť ponúka zákazníkom kreatívne riešenia, vďaka ktorým sa každý priestor vášho domova rozsvieti presne podľa vašich predstáv, či už túžite po geometrickej inštalácii v tvare kvapiek, alebo po celkom jednoduchom svietidle, ktoré pripevníte na stenu a kedykoľvek zase premiestnite.

Cenovo dostupnej kreativite sa medze nekladú

inštalácia svietidiel od spoločnosti Creative-Cables ma hneď niekoľko výhod, napríklad, materiál a farbu si vyberiete vy a spoločnosť vám pomôže nájsť ideálne riešenie týkajúce sa inštalácie. Možností je nekonečne veľa a navyše, sú cenovo dostupné, čo poteší srdce nejedného zákazníka.

Pohrajte sa s Creative- Tube

Zameriavajú sa na svietidlá industriálneho charakteru a výber je skutočne pestrý. Cieľom je totiž preskúmať možnosti a vďaka tomu, že káble je možné inštalovať flexibilne, svietidlo do domácnosti zapadne, akoby tam patrilo vždy. Zaujímavým riešením je napríklad Creative - Tube. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide len o obyčajnú trubicu, ak si však vyberiete správny priemer a obľúbenú farbu, Creative - Tube môžete ohýbať do rôznych tvarov a vytvoriť si tak na stenách svetelné inštalácie, aké nemá nik iný.

inštalácia svietidiel - od dreva až po betón

Okrem toho, vybrať si môžete aj z pestrej ponuky materiálov, svietidlá Creative-Cables sa vyrábajú napríklad z porcelánu, z kovu ale dokonca i z námorníckeho lana. Tienidlá zas nájdete plátenné, drevené, silikónové a zaujímavým kúskom do domácnosti sú dizajnérske betónové tienidlá. Zákazník si vyberá nielen vonkajší obal, ale aj žiarovku. Niekoho možno zaujme zlatá vintage žiarovka v tvare kahanca, inému zas možno ulahodí žiarovka v tvare glóbusu s farbou súmraku.

inštalácia svietidiel a kreativite sa teda jednoznačne medze nekladú, stačí len dobrý nápad a vytvoríte si svietidlo, ktoré sa bude prispôsobovať nielen vašim potrebám, ale aj aktuálnej nálade.

Zdroj: www.creative-cables.sk

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať