HANÁK – nábytok na mieru

Nábytok na mieru

Rodinnej českej firme Hanák a hodnotám, ktoré už roky prináša aj na náš trh, sme už jeden článok venovali. Dnes však chceme venovať dôkladnejšiu pozornosť ponuke, ktorú firma nazýva INTERIOR CONCEPT – ucelenému programu nábytku vyrábaného na mieru. Čo túto ponuku robí jedinečnou? Čo ju odlišuje od iného výnimočného sortimentu špičkových svetových značiek, ktorý nám firma Hanák taktiež sprostredkuje?

Individuálny prístup

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre nábytok na mieru, je mnoho. Ako každé rozhodnutie, i tu prichádzajú do hry rôzne pre i proti. Individuálny prístup, omnoho nižšie obmedzenia pri zariaďovaní hoci aj atypických priestorov, i voľnosť návrhu bez zbytočných kompromisov sú niektoré zo zásadných faktorov, prečo sa pre nábytok na mieru rozhodnúť. S výberom nábytku od jedného dodávateľa prichádzajú ďalšie výhody – dokonalé zladenie štýlov, materiálov i farieb a v neposlednom rade konzistentná úroveň kvality. Kľúčom k úspechu je samozrejme výber toho správneho dodávateľa. Firma Hanák svojou dlhoročnou praxou dokazuje, že v tomto obore patrí medzi elitu. Ich široká špecializácia umožňuje zariadenie prakticky každej miestnosti. Nezanedbateľným špecifikom, ktoré spoločnosť Hanák odlišuje od konkurencie, je ponuka interiérových dverí presne ladiacich s ich nábytkom na mieru, detail, ktorý návrh dokonale zjednotí a interiéru dodá dávku luxusu – oplatí sa preto mať predstavu o zariadení interiérov včas, ideálne už v štádiu hrubej stavby.

Presnosť a sofistikovanosť

Hlavným cieľom firmy je potom samozrejme spokojnosť zákazníka, čo sa odráža v premyslenej ergonómii každého kúsku, i do dokonalosti dotiahnutých detailoch. Presnosť a sofistikovanosť vyhotovenia je samozrejmosťou. Nadčasové povrchy a hrany opatrené špičkovými technológiami zabezpečujú až štyrikrát vyššiu odolnosť voči vode a vodným parám, než je na trhu štandardom. Moderné výrobné procesy taktiež zaručujú dlhú trvanlivosť a minimalizáciu kvalitatívnych či estetických zmien, ako je zmena farby či strata lesku. Svoje vysnívané bývanie si teda zariaďujete bez rizika, že by nábytok po niekoľkých rokoch používania stratil svoje čaro.

HANÁK a NEW LIVING CENTER

Vlastný pohľad na výnimočnosť tejto rodinnej firmy s bohatou tradíciou môžeme taktiež získať v ich showroome v New Living Center na Rožňavskej ulici v Bratislave.

Zdroj: hanak-centrum.sk

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať