Vibrátor Whoop.de.doo

Dnes si predstavíme niečo naozaj vzrušujúce, pokúsime sa zamestnať (nielen) myseľ trochu inak - témou, ktorá patrí medzi tie pikantnejšie. Takže, milí páni - ak by ste chceli svoju drahú polovičku obdarovať nezvyčajným predmetom, a milé dámy - ak hľadáte sladkú odmenu vo výnimočnej a trvácnej forme - čítajte pozorne: prichádza dokonalý prezent.

Všelijakých produktov pre intímne potešenie nežnejšieho pohlavia je skutočne mnoho, my sme ale natrafili na jeden z výnimočných výrobcov. V ponuke série erotických pomôcok Whoop.de.doo nachádzame Venušine guľôčky v troch váhových katogóriach (light, classic, noir heavy) vibračné vajíčka (vo vývoji) a úspešný vibrátor. Všetky produkty sú navrhnuté dizajnérkou Annou Marešovou, a sú vyrobené v Českej Republike. Chcela som vytvoriť ideálny dizajn, ktorý ukáže, že aj erotická pomôcka môže pôsobiť ľahko, elegantne a zároveň nežne. Mojím cieľom tiež bolo nájsť hranicu medzi erotikou a medicínou a priviesť na svet kvalitný produkt vo všetkých smeroch. Súkromný priateľ žien Whoop.de.doo je unikátom aj vďaka svojej dizajnérskej kvalite: konceptuálne je minimalistický s krásnymi krivkami, na dotyk je ako zamat, je vkusný, uhladený a diskrétny. Svojou pohľadnosťou a funkčnosťou ohúril aj medzinárodnú prestížnu porotu Red Dot v roku 2016.

Tento vibrátor je vybavený tromi vibračnými motorčekmi, ktoré sú umiestnené v celom tele vibrátora. Zaistia tak intenzívne vibrácie po celej jeho dĺžke, ale nenarušia jeho prirodzenú flexibilitu. Ovládanie je označené pomocou jednoduchých symbolov, ktoré reliéfne vystupujú zo silikónového povrchu a nijako nenarušujú kompaktný dizajn.   Produkty Whoop.de.doo na prvý pohľad pôsobia veľmi jednoducho. Vnútri je však veľmi inteligentný mechanizmus, ktorý je, vrátane spínačov a zdrojov, ukrytý pod bielou súvislou vrstvou silikónu. Práve vďaka nej a prakticky riešenému nabíjaniu sú erotické a relaxačné pomôcky Whoop.de.doo vodoodolné a hlavne stopercentne hygienické. Ich používanie môže byť nielen príjemné, ale aj zdraviu veľmi prospešné.

A my, milé dámy, predsa chceme byť zdravé, však?

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať