Trigon

Betónový obklad Trigon

Zaujímavý kontrast čistej jednoduchej geometrie a jemných organických tvarov


Trigon

INEX ART

Prinášame betónový povrch do moderného interiéru bytov, domov, kancelárií, reprezentačných priestorov firiem. Pohľadový betón nie je striktne určený len do minimalisticky štylizovaného dizajnového prostredia, môže tvoriť výrazný dekoračný prvok, vďaka použitiu rozmanitej textúry a farebnosti. Dekoratívny betónový kameň dodá vášmu bytu individuálny štýl a zdôrazní jeho originálny charakter. Zaoberáme sa návrhom a výrobou dizajnových 3D obkladov z pohľadového betónu. Naše výrobky sú vyrábané ručne s dôrazom na kvalitu. Pre náš výrobný model sme zaviedli pojem “sériová manufaktúra”.

Kolekcia TRIGON

Dizajn Trigon vznikol kombináciou jednoduchej geometrie trojuholníka v kontraste s organickým prvkom zakrivenia jedného rohu Trigonu.  Vzniká zaujímavý kontrast čistej jednoduchej geometrie a jemných organických tvarov. Dizajn Trigon je možné kombinovať a vytvárať elegantný  kvetinový vzor alebo dynamickú štruktúru, vhodnú aj na veľké plochy ale aj ako zaujímavý detail.

Materialové prevedenie

Pohľadový betón, podľa individuálneho návrhu sú možné rôzne farebné variácie. Betónové obklady sú svojím prírodným vzhľadom, rafinovanú štruktúrou a zaujímavou kombináciou farieb priamo stvorené na to, aby zatraktívnili vaše príbytky a domy.

Rozmery a použitie

Šírka x výška x hĺbka = 235 mm x 205 mm x 50 mm. Zaujímavú atmosféru môže obklad vytvoriť vo vašej kuchyni, obývačke, okolo krbu či na chodbe, hodí sa aj do moderných kúpeľní alebo na WC. Veľmi bohaté má využitie aj vonku, najmä na terase, balkóne či v záhrade je extrémne trvanlivý a odolný voči všetkým druhom atmosférických javov.


Objednávka


Produkt si mozete nezavazne objednat pomocou kontaktneho formulara nizsie. Nas tim Vas nasledne bude kontaktovatShare Post