Perspective

Perspective

Konferenčný stolík


Konferenčný stolík Perspective

KONFERENČNÝ STOLÍK

Obývacie izby sú centrom stretávania v každej domácnosti, preto sa ich snažíme zariadiť nielen účelne, ale aj štýlovo. Dominantou tohto pristoru zväčša býva sedacia súprava a zaujímavý príručný konferenčný stolík. Svojou eleganciou, podľa vkusu a potreby, hoci aj jeden kus dokáže vizuálne zaplniť akýkoľvek interiér.

MULTIFUNKČNOSŤ

V dnešnej dobe multifunkčné vecičky letia v plnom prúde. Konferenčný stolík, plocha na sedenie, polica či úložisko pre časopisy a knihy – multifunkčný predmet má rôznorodé schopnosti s objemovými obrysmi predĺženej kocky. Tri strany má plné a práve stred hmoty odhaľuje dôvtip, podľa ktorého dostal názov Perspective. Tu sa totiž do jedného bodu zbiehajú oceľové tyče z každého rohu kocky – ťažisko má teda nielen fyzicky vnímateľné ale aj kreatívne konceptuálne. Jeho modulárny dizajn prispieva napríklad k zväčšeniu využiteľnej plochy stolíka, ale stačí ho otočiť o 90 stupňov a voilà – násobok policového priestoru je nám k dispozícii.

MATERIALOVÉ PREVEDENIE

Konštrukcia je kovová. Dve z troch prvkov sú držané kompletne v čiernom prevedení. Tretí prvok je solíter a jeho materialové prevedenie tvorí pomaly korodujúca, teda hrdzavejúca oceľ. Známa pod náyvom CORTEN oceľ.

ROZMERY

Konferenčný stolík perspective pozostáva z 3 identických časti, ktoré majú rozmery – (š/v/h): 380 x 420 x 380 mm.


Konferenčný stolík Perspective

Objednávka


Produkt si mozete nezavazne objednat pomocou kontaktneho formulara nizsie. Nas tim Vas nasledne bude kontaktovatShare Post