Interiérové doplnky s inakosťou

Dokonalé kreslo je krásna vec. Dokáže vás rozochvieť, zahaliť svojím pohodlím. Pravdepodobne všetci máme skúsenosť so zariaďovaním vnútorného priestoru, vyberaním nábytku, farieb, tvaru a veľkosti koberca, druhu svietidla alebo iného interiérového doplnku. Faktom je, že na trhu je skutočne veľa ponúkaného sortimentu, online alebo aj v showroomoch - natrafiť na správnu voľbu, ktorá vyhovuje všetkým našim kritériam a daným možnostiam je náročnou úlohou. Pochopiteľne, výber komplexného zariadenia, ktorý sa má stať súčasťou nášho života si buď poriadne premyslíme, alebo to teda necháme na skúseného profesionála so selektívnym vkusom.

Roomfactory

Práve takími inšpiratívnymi odborníkmi sú aj dvaja architekti, fanúšici inovatívnych, praktických a špecifických interiérov, ktorí nenachádzali faktor "inakosti" v dostupnej ponuke nábytku a interiérových doplnkov v rámci našej republiky. Preto dospeli k založeniu vlastnej online spoločnosti s názvom Roomfactory, ktorej "cieľom je priniesť na Slovensko kvalitné zahraničné značky a ponúknuť tak klientom aj širokej verejnosti prvotriedny dizajn za dostupné ceny. Dávame si záležať na odprezentovaní našich produktov, s dôrazom na detaily, ponúkame starostlivo a dôsledne vybraný dizajn a výrobcov, ktorým sami veríme.” 

Holandská značka Zuiver

Takýmto overeným výrobcom, s ktorým úspešne spolupracujú, je napríklad holandská značka Zuiver - vďaka vzrastajúcej popularite si dokonca zaslúžila samostatný showroom v Bratislave. Produkty Zuiver by sa dali charakterizovať ako originálne, mladé, dynamické a fresh so skutočne osobitým štýlom. Kolekcie upútajú najmä nevšednosťou a vizuálnou odlišnosťou, atraktívnou kombináciou materiálov a farieb, ale bez kompromisu kvality - tá je na prvej priečke rebríčka dôležitosti.

V širokej ponuke Roomfactory nájdeme rôzne stoličky, kreslá, stoly, skrinky, svietidlá, koberce, vešiaky a iné štýlové doplnky. Dokonalé kreslo je krásna vec. Dokáže vás rozochvieť, zahaliť svojím pohodlím. Nás najviac zaujala kancelárska stolička Doulton Office, ktorá je ergonomicky perfektne prispôsobená na dlhodobé sedenie s extra pohodlným posedom, praktickou podnožou na kolieskach a plynovým zdvihákom. Materiálovo: telo je vyrobené z ohýbanej preglejky, PU kože a polyesteru - kvalitné a pevné spracovanie spraví dojem už na prvý pohľad a tiež na dotyk. Imponuje jedinečným atraktívnym výrazom vintage-look nielen vďaka svojmu tvaru, ale aj farebnému prevedeniu: kombinácia koňakovej a šedej evokuje dnes veľmi obľúbený vkus. Je to taká doplňujúca vychytávka k neobyčajnému štýlu a silnej osobnosti. Toto kreslo patrí priestorom s vlastným štýlom a ľuďom, ktorí sa neboja odlíšiť. Onedlho v spolupráci s Roomfactory pre vás spustíme súťaž o práve spomenuté kreslo Doulton Office!

Zdroj: roomfactory.sk

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

 


 

Zdieľať