Interiér rodinného domu – Livello

Efektný a tiež uchu lahodiaci názov naznačuje zmysel pre vkus a vysoký štandard. “LIVELLO”, po slovenky “na úrovni”, je kreatívne štúdio, ktoré ponúka kompletné služby v interiérovom, industriálnom a produktovom dizajne. Mladý tím úspešných návrhárov sa skladá z dvoch členov, ktorí nepopierateľne patria do brandže medzinárodnej kvality svojho druhu. Dvojica Ing. Matej Lanák a Mgr.art. Lukáš Pintér poskytujú celkový servis a komplexné služby - od primárneho návrhu, cez vývojové procesy a konzultácie, 3D vizualizácie a výkresovú dokumentáciu projektu - samozrejme, podľa želania klienta, môže byť interiér zastrešený samotnou realizáciou.

Rodinný dom pri Nitre

Jeden z projektov  je aj návrh interiéru rodinného domu pri Nitre. 4-izbové bývanie vo Veľkom Záluží s plochou 120m2 už na prvý pohľad reprezentuje moderný štýl s nádychom luxusu. Interiér -Dennú časť tvorí veľkolepý otvorený priestor v ktorom sa nachádzajú kuchyňa, jedáleň a obývacia izba vzájomne prepojené nielen svojou priestrannosťou, ale hlavne dizajnérskym stvárnením. Nad bielou kuchynskou zostavou dominujú skrine v tmavom drevenom dekore, ktoré rafinovane maskujú aj dvere do komory. Dominantné svietidlá nad stolom nemôžu zostať bez povšimnutia, ako ani elegantná čiernobiela a inteligentne vyriešené jedálenské stolovanie. Štruktúra povrchovej úpravy steny v obývacej hale je výrazným solitérnym prvkom priestoru - doplnené ambientným osvetlením, ktoré je nastaviteľné podľa žiadanej atmosféry obyvateľov. Okrem iného, prísne geometrické tvary stolíkov a okrúhla lampa sú pútavými doplnkami tohto interiéru.

Interiér

V pracovni nájdeme spoločné prvky - tmavé drevo v kombinácii s bielou a visiaci obraz na stene dodáva profesionálnemu dojmu osobnejší charakter. Spálňa zdieľa líniu konceptu farieb, použitých materiálov a osvetlenia, prispôsobená pre oddych, relax a dannú funkciu. Interiér kúpeľne jednoznačne zaujme kvalitou obkladu, efektným riešením sprchy a tiež detailom mosadze na stene. Široké zrkadlo a jeho odraz sú kľúčovými optickými doplnkami menších miestností, pretože im zapožičiavajú impresiu väčšieho priestoru.V súčasnej ére populárna kombinácia kontrastov farieb, tvarov a štruktúr sa aj v tomto rodinnom dome osvedčila. Ukážkové portfólio spoločnosti nájdete na www.livello.sk, presvedčte sa sami o akosti spomínaných atribútov.

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

 

 


Dalśie projekty z dielne LIVELLO:

(je nezávislé kreatívne štúdio situované v Nitre, založené Lukášom Pintérom a Matejom Lanákom. Obaja sú kreatívni dizajnéri s medzinárodnými skúsenosťami v interiérovom, dopravnom a industriálnom dizajne).

Zdieľať