Spolupráca s architektom

Individuálne Bývanie

Chystáte sa riešiť bývanie vo forme domu, alebo bytu, ale vo vašom okolí sa nenachádza nikto, kto by vám s tým vedel poradiť? S takýmto pocitom sa denne zobúdza možno aj váš sused, ktorý vás ráno vo výťahu nepozdraví. Teraz, už viete prečo. Na pohľad vysnívaná predstava o bývaní sa bez zbehlého kamaráta v danej oblasti môže ľahko premeniť na pocity frustrácie a úzkosti. Nie je to jednoduchá etapa v živote, ale výsledok stojí za to. 

Spolupráca s architektom

Teraz si ale predstavte, že váš najlepší kamarát je architekt ktorý vám pomôže so samotnou stavbou domu, s interiérom do najmenšieho detailu aj so záhradou pred domom. Váš kamarát sa orientuje v najmodernejších technológiách od tieniacich systémov, krbov, cez osvetlenia až po vypínače. Pozná najspoľahlivejších dodávateľov, je súčasne dizajnérom aj textilným návrhárom. Poviete si, takýto človek neexistuje a máte pravdu. To by sme sa museli vrátiť do čias viedenskej secesie, kedy bol architekt spojením viacerých osôb.  Dnes je tomu inak, ale to neznamená, že tento komplexný balík od svojho kamaráta nemôžete očakávať.

Bývanie - prezradte svoju predstavu

S individuálnym prístupom naslúcha prianiam majiteľov, ktoré ďalej posúva na stavbu. Môže sa jednať o dispozičné zmeny či požiadavky na inštalácie. Naslúcha aj vašim predstavám o interiéri vybavený ponukou štandardných aj neštandardných materiálov čo vám uľahčí proces pri výbere či rozhodovaní sa a pri odchode vám ešte na rozlúčku poskytne radu z oblasti vybavenia. Keďže v škole pozorne naslúchal má bohaté vedomosti a od roku 2010 aj skúsenosti o problematike z danej oblasti. To však efektívne rieši, čo neušlo pozornosti významných developerských spoločností ako je Penta Investments, Star Group ktorí spolupracovali aj s najvýznamnejšími svetovými kanceláriami z danej oblasti. Svoju spoluprácu pretavili aj vo významnom projekte Sky park od renomovanej architektky Zahy Hadit.

Zdroj: naconi.cz

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať