Interiér “D”

Titulka Interiér D

Interiér "D"

Dispozičné riešenie:

Dispozičná schéma rodinného domu je prispôsobená požiadavkám majiteľov. Otvorenie dispozície a prepojenie obývacej izby s kuchyňou vytvára priestranný centrálny priestor pre varenie, návštevy a život v dome. Ná zádverie nadväzuje priestranný šatník a samostatná kúpelňa s WC a sprchou. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza pracovňa, špajza a technická miestnosť. Zo zádveria sa otvára priesto do spomenutej kuchyňe s obývacou izbou. Prostredníctvom vykonzolovaného minimalistického schodiska sa dá dostať do druhého nadzemného podlažia kde sa nachádza nočná časť v podobe hlavnej spálne so samostatným šatníkom a kúpelňou a dve detské izby a k nim pridružená kúoelňa so samostaným WC.  Denná časť je domaximálnej možnej miery otvorená a priamo prostredníctvom HS portálov prepojená s exteriérom.

Materialové riešenie:

Jemné a elegantné zemité tóny vytvárajú harmonický interiér. Kvalitné materiály a detaily vo forme relíefnych štruktúr a textúr zvolených materiálov a madiel dotvárajú celkový dojem. Použitie kovolaminátu v rôznych odtienoch zvýraznuje elegantnosť a extravagantnosť interiéru. Interiér "D" a jeho unikátna atmosféra ťaží práve zo zvolených materiálov a farebosti. Zlaté doplnky vo forme políc, madiel a svietidiel sa stávajú dominantou v kombinácii s vhodne zvoleným osvetlením.

Osvetlenie:

Detailne naplánované a zvolené svietidlá dodávajú interiéru unikátnu atmosféru aj po západe slnka. Interiér "D" zaújme naje okrúhlim závesným svietidlom v obývacej izbe v kombinácii s ambientným podsvietením stolárskych prvkov a podhľadov vytvára krásnu sceneriu a siluety priestoru. Jemnosť osvetlenia je klúčová. Nepriame osvetlenie osvetluje zvolené plochy ale neoslepuje a neobťažuje pri pohybe v priestore. Zaujímavosťou je podsvietenie zrkadla v kúpelni kde je svietidlo vypieskované do zrkadla a osvetluje vás priamo skrz zrkadlo.

Úložný priestor:

Dôraz bol kladený na dostatok úložných priestorov, riešených nábytkom na mieru a samostantým šatníkom pri vstupe a v spálni. Dostatok skrytých úložných priestorov znamená, že interiér pôsobí uprataný a minimalistický. Namiesto univerzálne pôsobiacich úložných priestorov sme zvolili individuálny prístup presne podľa želania majiteľov s ergonómiou presne podľa ich potrieb. Dôsledne premyslený a navrhnutý šatník vytvára krásnu kulisu a nie je len tradičným "skladom" pre ošatenie.

 

  • Typ projektu:   Realizácia interiéru
  • Lokalita:            Záhorská Bystrica
  • Rok:                    2019-2020
  • Plocha:              170 m² 
  • Návrh:                feelhomefactory.sk ,  createspace.sk
  • Foto:                   Jarolim.sk 

Máte záujem o projekt? Kontaktujte nás: [email protected]

Pôdorys 1.NP

Pôdorys 2.NP

Sklenené posúvne dvere do šatníka.

Variablilita - osvetlenia obývacej izby.

Podsvietená knižnica v pracovni.

Kontaktujte nás

Máte záujem o projekt? Neváhajte nás kontaktovať

Tešíme sa na spoluprácu - tím CreateSpace.

Share Post