Svietiace tričká Lemur

Je to kus oblečenia, ktorý môžeme nosiť doma, do školy alebo do práce, môžeme na neho kresliť a dokonca sa dokáže rozžiariť v tme. Čo je to? Odpoveď na túto hádanku nachádzame v dielni mladej spoločnosti Lemur. Zakladatelia a zároveň kreatívni tvorcovia projektu si vymysleli pridanú hodnotu k obľúbenému odevu, ktorý si všetci radi obliekame hlavne pre jeho pohodlnosť. Naoko bežné tričko premenili na veselú hračku: ručne tlačená potlač sa dokáže rozsvietiť, a nie hocijako. Keď je tma a tričko je “nabité” svetlom, tak svieti celým povrchom potlače. Ale ak nie je nabité, tak prijíma svetlo len tam, kde na neho svietime LED svetlom smartfónu - môžeme na neho kresliť, písať a trošku sa vyblázniť. Možno to znie ako zábava pre menších, ale nepochybne aj dospelí dokážu uvoľniť svoju fantáziu a pridať zrnko hravosti do všedných dní.

Čo tvorcovia pridali na zaujímavosti odevu, určite neubrali na jeho kvalite -  pracujú najmä s bavlnou a organickou bavlnou, ktrorá je veľmi príjemná na dotyk a kontakt s pleťou. Aj práve preto v ponuke nájdeme viac jedinečných kúskov pre bábätká a deti, ale tiež unisex tričká pre dospelých. Dizajn potlačí zakladajú na milých zvieracích motívoch a na jednoduchých geometrických tvaroch, kde si každý nájde dosť priestoru na kreslenie so svetlom.

V prípade záujmu si tričká a mikiny CreateSpace môžete zakúpiť tu: doplnky Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA

Zdieľať